Wydział Zarządzania UW

Konferencja – Cyfryzacja Spółek Kapitałowych – prawo a nowe technologie oraz istotne zmiany prawa gospodarczego

Zapraszamy na wirtualną konferencję „Wybrane aktualne zmiany w prawie gospodarczym oraz cyfryzacja spółek i innych organizacji – prawo a nowe technologie„, organizowaną przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, która odbędzie się dnia 11 marca 2021 roku, w godzinach 10:00 – 12:00. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

Postępującą transformacja cyfrowa i zmiany regulacji prawnych z nią związanych, stawiają przed przedsiębiorcami wyzwanie dostosowania swoich kompetencji do zmieniającej się rzeczywistości rynkowej. W związku z tym zapraszamy państwa do udziału w bezpłatnej konferencji biznesowej dotyczącej tej tematyki.
 
W trakcie dwóch godzin trwania konferencji poruszone zostaną tematy związane między innymi z zasadami udziału w zgromadzeniach spółek kapitałowych z wykorzystaniem nowych technologii oraz cyfryzacją usług i procedur.
 
Uczestnikami panelu dyskusyjnego będą pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ludwik Sobolewski, były Prezes Giełdy Papierów Wartościowych 
 
Osoby, które wezmą udział w konferencji otrzymają imienny certyfikat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Warunkiem udziału jest rejestracja elektroniczna na stronie www.wzuw.pl lub poprzez przesłanie zgłoszenia mailowo na adres manager@agencjacity.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *