Branżowy Speed Dating – 1. urodziny Medialnej Perspektywy

W ostatni poniedziałek października w Krakowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie branży marketingowej. Będzie to Branżowy Speed Dating, który zorganizowany został z okazji 1. urodzin portalu Medialna Perspektywa. Event skierowany jest zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą wymienić się wiedzą.

Redakcja Medialnej Perspektywy oraz Newspoint zapraszają na urodzinowe obchody zaplanowane na 28 października, które odbędą się w Hevre na krakowskim Kazimierzu. Będzie to spotkanie z ekspertami w dziedzinie PR-u, social mediów, influencer marketingu, analityki marketingowej, grafiki oraz HR-u, inspirowane formułą speed datingu. Skierowane jest do studentów kierunków marketingowych i komunikacyjnych, a także stażystów, pracowników agencji marketingowych na stanowiskach juniorów, ale również do każdego, kto chciałby zamienić kilka słów z kimś z branży.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał okazję porozmawiać z sześcioma ekspertami podczas krótkich, ok. 5-minutowych sesji. W tym czasie może wymienić swoje poglądy ze specjalistą w danej dziedzinie lub zadać mu nurtujące go pytania. Rozmowa ta ma być inspiracją, edukacją, a także świetną zabawą.

Ekspertami na Branżowym Speed Datingu będą:
– Public relations – Anna Dziedzic-Kurek,
– Social Media – Agata Patoła,
– Grafika – Natalia Bułdak,
– Analityka marketingowa – Mateusz Muryjas,
– Influencer marketing – Karolina Kumor,
– Human resources (rekrutacja) – Justyna Wątrobińska.

Podczas urodzinowego wydarzenia nie zabraknie konkursu z nagrodami. Do wygrania m.in. książki i magazyny branżowe oraz gadżety. Będzie to również świetna okazja do networkingu między uczestnikami i ekspertami.

Czas: 28 października 2019 (poniedziałek), godz. 18:00
Miejsce: Hevre, poziom -1 (ul. Beera Meiselsa 18), Kraków

Wydarzenie jest bezpłatne, wymagana jest jednak rejestracja na stronie.
Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.


Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *