Poznaj nowe możliwości panelu Newspoint!

Rynek mediów społecznościowych przynosi kolejne wyzwania i możliwości. Nasze działania nie ustają w rozwoju i poszukiwaniach nowych rozwiązań pozwalających na budowanie coraz większej bazy źródeł, a także nowych modułów i udogodnień zwiększających możliwości i ergonomię oraz intuicyjność panelu Newspoint. Sprawdź nasze nowe rozwiązania w branży influencerskiej i nie tylko.

Narzędzie do monitoringu mediów Newspoint oferuje rozbudowany moduł statystyk obejmujący wszystkie najważniejsze dane pochodzące z obszernej bazy publikacji internetowych z Polski i zagranicy, prasy, materiałów wideo oraz audio, a także komentarzy i wzmianek pochodzących z światowych kanałów społecznościowych. Od maja użytkownicy mają dostęp do materiałów materiałów z forów VKontakte, a także z blogowych wpisów LinkedIn oraz newsów Slideshare!

Rosnące zainteresowanie branżą influecerów wymaga coraz lepszych i precyzyjniejszych rozwiązań. Kładziemy szczególny nacisk na nasz moduł inflencerów, dzięki czemu jego funkcjonalność stale się powiększa. Zobacz nowy wykres określający największa liczba obserwujących, czyli liczbę followersów autorów dobranych według określonych w projekcie słów kluczowych.

Kolejna nowość pozwala na szybsze sprawdzenie treści publikowanej przez wybranego influencera. Kliknięcie jego nazwy na wykresie zawęzi wyniki wyszukiwania do postów i wzmianek utworzonych przez autora. Prosto i przyjemnie.

Jedna z ciekawszych funkcjonalności naszego panelu – możliwość tagowania (kategoryzowania publikacji), doczekała się rozwinięcia, które znacznie ułatwi pracę bardziej zaawansowanym użytkownikom.
Wprowadziliśmy kolumnę zarezerwowaną właśnie dla tagów, którą znajdziecie w wyeksportowanym pliku .xlsx. Publikacje oznaczone tagami podlegają rozszerzonej formie filtrowania, które ułatwią pracę na bazowym pliku. Więcej o funkcjonalności tagów dowiecie się z naszego poradnika.

Pojawiły się dwa wykresy określające czas publikacji, które poszerzają zakładkę metadanych. Z ich pomocą dowiesz się o konkretnych dniach i godzinach, w których pojawiają się publikacje na dany temat. W istotny sposób powiększy to Twoją wiedzę o konkretnej branży, autorach, konkurencji czy każdej innej monitorowanej sferze.

Ostatnia zmiana wprowadza możliwość porównania płci autorów konkurencji. Jest to już czwarty wykres określający różnice pomiędzy konkurencyjnymi projektami – możesz sprawdzić również liczbę publikacji, share of voice oraz ekwiwalent.

Okres wakacyjny jest u nas wyjątkowo gorący. Jest to dobry czas do prac koncepcyjnych i wdrożeniowych, czego owoce są i będą widoczne w najbliższej przyszłości. Przetestuj panel Newspoint i wykorzystaj najnowsze funkcjonalności! Więcej już wkrótce 😉

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *