Raport z badań”Hospicjum dla życia poczętego”

15 kwietnia na konferencji prasowej we Wrocławiu odbyła się premiera raportu z badania „Hospicjum dla życia poczętego” tworzonego przez fundację „Formuła Dobra” we współpracy z Newspoint oraz SW Research Agencją Badań Rynku i Opinii. Sprawdziliśmy jaka jest wiedza Polaków dotycząca hospicjów perinatalnych.

Zakończył się projekt badawczy, który wskazał świadomość Polaków o hospicjach perinatalnych. Jest to druga edycja raportu – o pierwszej odsłonie przeczytacie na naszym Facebooku oraz na stronie fundacji „Formuła Dobra”.

Pobierz najnowszy raport „Hospicjum dla życia poczętego”

Wstępne dane udowadniają, że przytłaczająca większość ma problem z dokładną definicją terminu, a często nawet nie ma pojęcia czego może dotyczyć. Wartym odnotowania jest jednak fakt, że aż 78% Polaków przychylnie odnosi się do pomysłu, aby nieuleczalnie chore dzieci były objęte opieką jeszcze przed narodzeniem.

To bardzo silne poparcie dla hospicjów perinatalnych!

Ambasadorem Wolontariatu jest Mariusz Węgłowski. Patronat nad badaniami sprawuje Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.

💥Kochani!♥️Zakończył się drugi projekt badawczy, który realizowaliśmy razem z agencją badawczą Newspoint i SW Research Agencja Badań Rynku i Opinii✔ Tym razem pytaliśmy Polaków🤔 jaka jest ich wiedza dotycząca hospicjów perinatalnych🎈 ✔ Wyniki projektu badawczego zostaną przedstawione przez nas podczas konferencji prasowej w poniedziałek 15 kwietnia👍✔ Posłuchajcie, co na temat tegorocznego badania ma do powiedzenia Nasz Pierwszy Ambasador Wolontariatu Mariusz Węgłowski⤵⤵⤵

Gepostet von „Formuła Dobra" Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska am Dienstag, 9. April 2019

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji ZOSTAŃ BOHATEREM PO 1% DOBRA! Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie Medyczne Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. KRS: 0000582875

Sprawdź szczegóły na:  
https://jedenprocentdobra.pl/
https://formuladobra.pl/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *