Konferencja marketingON

To największe wydarzenie branżowe i pierwsza taka konferencja marketingowa w regionie! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu internetowego to zapraszamy Cię na marketingON. Newspoint został patronem medialnym wydarzenia.

Chcesz się dowiedzieć, jakie narzędzia marketingowe są najbardziej efektywne? Jak wykorzystać je w praktyce bez angażowania znacznego budżetu? Które z nich sprawdzą się w Twojej firmie, a w które nie ma sensu inwestować? Weź udział w marketingON, poznaj najnowsze trendy w marketingu internetowym i wykorzystaj je w praktyce!

marketingON to pierwsza konferencja marketingowa i największe wydarzenie poświęcone marketingowi internetowemu w Bydgoszczy. To okazja dla przedstawicieli firm z sektora MŚP, osób zajmujących się marketingiem oraz wszystkich pasjonatów tego zagadnienia, na zdobycie praktycznej wiedzy i poznaniu rozwiązań, które każdy będzie mógł wdrożyć u siebie. Konferencja marketingON to praktyczne wskazówki, gotowe rozwiązania i przykłady firm, których akcje promocyjne przyniosły sukces.

marketingON to:

  • Największa konferencja marketingowa w regionie!
  • Olbrzymia dawka wiedzy PRAKTYCZNEJ dla Twojej firmy
  • 9 prelegentów – 9 inspirujących wystąpień
  • Debata – możliwość zadawania pytań wybranemu prelegentowi
  • Specjalnie przygotowany materiał wideo z konferencji tylko dla uczestników!
  • Wartościowy networking podczas bezpłatnych przerw kawowych
  • Nieodpłatny parking i dogodna lokalizacja

Bilety na marketingON

marketingON odbędzie się 4 kwietnia w Multikinie w Bydgoszczy. Konferencja potrwa od 10:00 do 15:00. W tym czasie każdy z prelegentów podzieli się z uczestnikami praktyczną wiedzą, a po wystąpieniach odbędzie się debata z udziałem wszystkich uczestników. Będzie też czas na networking i wymianę doświadczeń.

Bilety oraz szczegółowe informacje na www.marketingon.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *