M@il My Day

VII edycja konferencji M@il My Day  

10 i 11 kwietnia po raz kolejny będziemy świadkami wydarzenia, które skupia elitę polskiego świata marketingu. Mowa o siódmej już edycji kultowej konferencji M@il My Day, organizowanej przez firmę FreshMail. Wydarzenie to w bardzo skuteczny sposób łączy inspirację, wiedzę oraz networking.

Pierwszy dzień przebiegnie pod znakiem prelekcji. Niezwykły urok konferencji nada wspaniała lokalizacja, jaką jest Multikino Złote Tarasy, mieszczące się w samym sercu Warszawy.

Aby tradycji stało się zadość, pierwszy dzień zwieńczy okazja do luźnego networkingu i wymiany doświadczeń podczas After Party.  

Drugi dzień wydarzenia to prawdziwy marketingowy poligon składający się z 15 praktycznych warsztatów, prowadzonych przez prawdziwych marketingowych komandosów. Uczestnicy zostaną przeszkoleni między innymi z: Strategii email marketingowej, Facebook Ads, Content Marketingu oraz Google Analytics.

Szykuje się prawdziwa marketingowa uczta. Jesteś na nią gotów? Jeśli tak, to sprawdź agendę na oficjalnej stronie Mail My Day i zagwarantuj sobie i swoim kompanom biznesowym miejsce już teraz!

Do zobaczenia! Newspoint jest patronem konferencji.


Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *