Co nowego w Panelu Newspoint H1’2018?

Codziennie pracujemy nad rozwojem Panelu Newspoint służącego do monitoringu mediów i influencerów. Dążymy do tego aby w pełni odpowiadał potrzebom użytkownika i zawierał, jak najwięcej funkcjonalności. Oto lista najciekawszych nowości, która została wdrożona w pierwszym półroczu 2018 roku.

Znak * na końcu wyrazu


Wprowadzamy * do Panelu Newspoint

Udogodnienie w postaci zastosowania znaku „*” na końcu wyrazu. Pozwala on na wyszukanie dokumentów, które zawierają słowa mające określony przez nas początek. Dzięki temu dużo łatwiej ustawić konta dla słów, które odmieniają się przez przypadki lub mogą być początkiem istotnego dla nas przymiotnika.

W powyższym przykładzie chleb* oznacza dowolne wystąpienia słów chleba, chlebowy, chleby, chlebów i inne zaczynające się na chleb.

Pobieranie statystyk

Pobierz statystyki

W Panelu Newspoint pojawiła się opcja generowania pełnych, graficznych statystyk z wyników monitoringu. Nie trzeba już kompletować osobnych grafik z różnych sekcji tylko jednym przyciskiem pobrać wszystkie statystyki i wykorzystać plik .png do swoich raportów, zestawień i prezentacji.

W tym celu w sekcji Statystyki schodzimy na sam dół strony i klikamy w prawy button Pobierz statystyki.

Alerty z kilku projektów

Alerty

Można już ustawiać alerty z kilku projektów na raz. Do tej pory każdy alert był ściśle powiązany z dokładnie jednym projektem. Teraz w jednym powiadomieniu mailowym można otrzymać wszystkie interesujące wzmianki.

Nowy kalendarz

Kalendarz

Dodaliśmy nowy, alternatywny kalendarz aby ułatwić wprowadzanie dużych zakresów dat poszukiwanych publikacji.

Sekcja „Branża”

Branże

Do Panelu dodaliśmy nową sekcję Branża, dzięki której można porównać się z konkurencyjnymi markami na tle całej branży lub kilku branż.

Monitorujemy Quorę

Quora

Od pewnego czasu można wyszukiwać w Panelu Newspoint pytania i odpowiedzi zawierające interesujące nas frazy pojawiające się na serwisie Quora.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *