Święto kochających wyprzedaże także w Newspoint. Zapraszamy na Black Friday!

Ogromne wyprzedaże i atrakcyjne oferty w ostatni piątek listopada stają się z roku na rok coraz bardziej popularne w Polsce. Pośród wielu firm celebrujących Black Friday znaleźliśmy się także i my. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej.

Jednym z popularnych świąt, które przyszło do nas z zachodu jest Haloween. Jednak wiążące się z nim zwyczaje jednych przyciągają, innych wręcz przeciwnie – odrzucają. Jest jednak takie zachodnie wydarzenie, które przynajmniej z punktu widzenia miłośników wyprzedaży, może kojarzyć się jednoznacznie pozytywnie. Zapoczątkowany prawdopodobnie w XIX w. Black Friday to dzień po Święcie Dziękczynienia, kiedy to zaczyna się okres przedświąteczny. Co za tym idzie, jest to dobry czas by rozpocząć zakupy na Boże Narodzenie.

Sklepy wszystkich kategorii tego dnia oferują swoim klientom wyjątkowe promocje. Taniej wtedy kupimy ubrania, jedzenie, sprzęt sportowy, narzędzia, ale także i usługi. W tym czasie warto pomyśleć nie tylko o materialnych rzeczach, ale także o tym, co może wesprzeć naszą markę. Wśród takich promocji pojawiamy się również my. Black Friday 2017 to jedyna taka okazja w roku, kiedy Newspoint oferuje tak duże zniżki na monitoring mediów!

Tylko 24.11.2017 na wszystkie pakiety znajdujące się w naszym cenniku obowiązuje 30% zniżki! Co więcej, dzięki promocji można oszczędzać przez cały rok. Oferta dostępna dla wszystkich nowych klientów Newspointa. Zapraszamy!

Cennik dostępny na: https://www.newspoint.pl/pricing.html

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *