Informacja rządzi światem – Cykl darmowych szkoleń!

Informacja rządzi światem czyli cykl szkoleń organizowany przez Newspoint dla organizacji studenckiej Studenci dla Rzeczypospolitej. W dzisiejszych czasach, kiedy mamy styczność z ogromem informacji każdego dnia, musimy sobie zadać pytanie, w jaki sposób możemy wybrać te, które nas interesują, a ominąć te zbędne. Na te pytania odpowiada monitoring mediów.

Monitoring mediów to nie tylko obserwowanie i archiwizowanie danych. To także wnikliwa analiza treści, oparta na specjalistycznych procedurach. Ma to za zadanie określenie tego, w jaki sposób i jak często konsumenci mówią o danej marce/produkcie w sieci. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie  wybrać te informacje, które są dla nas interesujące, pomijając te nieprzydatne. To główny cel cyklów szkoleń Informacja rządzi światem – pokazanie jak odnaleźć się w morzu informacji.

Studenci dla Rzeczypospolitej, mając świadomość możliwości jakie oferuje monitoring mediów, postanowili zorganizować otwarte warsztaty dla wszystkich, którzy widzą ogromny potencjał w tego typu narzędziu.

Jako prezes oddziału warszawskiego Studentów dla Rzeczypospolitej, prężnie rozwijającej się organizacji, wiem, jak ważne w dzisiejszych czasach jest śledzenie opinii na temat danej marki w internecie. Uważam również, że stosowanie narzędzia do monitoringu –  kompleksowo wykaże, co pisano na temat naszej organizacji w sieci. Widzimy również, ze monitoring mediów sprawia, iż śledzenie wzmianek na dany temat przy pomocy takiego narzędzia staje się profesjonalne. Nie są to już działania ad hoc, za pomocą przeglądarki internetowej. Jesteśmy zadowoleni, iż możemy współorganizatorami tego wydarzenia– Izabela Perkowska.

W tym celu, zapraszamy Was na cykl szkoleń pt. Informacja rządzi światem, na którym odpowiemy sobie na pytanie, jak odnaleźć się w społeczeństwie informacyjnym. Efekt współpracy firmy Newspoint i Studentów dla Rzeczypospolitej jest dostępny dla wszystkich nieodpłatnie. A odpowiedzi na interesujące Was pytania z pewnością dostarczą eksperci z firmy Newspoint, którzy będą głównymi prowadzącymi warsztatów.

Tematy szkoleń w cyklu Informacja rządzi światem

Szkolenie nr 1
Monitoring mediów jako praktyczne narzędzie umożliwiające bieżącą obserwację informacji
9 listopada o 18:00
w Centrum Kulturalne Sanacja (Zgoda 4, Warszawa)

Szkolenie nr 2
Monitoring mediów – praktyczne zastosowanie narzędzia Newspoint vol. 1

Szkolenie nr 3
Monitoring mediów – praktyczne zastosowanie narzędzia Newspoint vol. 2

Szkolenie nr 4
Monitoring marki w internecie – analiza i interpretacja danych

Na pierwsze szkolenie z cyklu możecie zapisać się tutaj: https://informacjarzadziswiatem.evenea.pl/

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku! https://www.facebook.com/events/698513603636480/

ZAPRASZAMY! 🙂

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *