Patronat nad największymi targami B2B branży informatycznej w Polsce- IT Future Expo

Targi IT Future Expo to największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce. Odbędzie się 8 września na Stadionie PGE Narodowym. Spotkanie poświęcone zostanie trendom, innowacjom technologicznym i najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Newspoint patronuje temu wydarzeniu.

Impreza będzie przestrzenią networkingową i platformą wymiany doświadczeń. Pojawią się na niej przedstawiciele i wystawcy z branży informatyczno-technologicznej, będzie można nawiązać kontakty biznesowe z podmiotami krajowymi jak i zagranicznymi. Targom towarzyszyć będzie także Gala – IT FUTURE AWARDS, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłonią Laureatów Konkursu – LIDERZY IT 2016. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja – IT FUTURE CONGRESS. W programie kongresu wystąpienia ekspertów branżowych oraz liderów rynku, którzy podzielą się wiedzą nt. obecnych wyzwań branży IT. O tym jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż opowie Grzegorz Błażewicz z Sales Manago, o możliwościach synergii Big Data i Small Data opowie Radosław Kita z Allegro.

W programie nie zabraknie również tematyki bezpieczeństwa. Dobre praktyki w zakresie zarządzania uprawnieniami do systemów IT zaprezentuje Pan Dariusz Dylski z Citi Handlowy. Imprezie towarzyszyć będą także targi kariery, o których pisaliśmy TUTAJ.

Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku. Nie może Cię tam zabraknąć. Już dziś zapraszamy. Szczegóły tutaj. https://itfuture.pl/warszawa/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *