Nowe osoby w NewsPoint

Anna Miotk objęła stanowisko Kierownika Projektu NewsPoint. Odpowiada za kontrolę jakości rozwiązania, wdrożenia, szkolenia klientów, organizację sprzedaży, działania marketing-mix oraz plany rozwoju usługi.

W latach 2005-2007 pracowała jako Account Manager w ITBC Communication, gdzie koordynowała realizację strategii komunikacyjnych dla firm z sektora nowych technologii (m.in. Avaya, ArchiDoc, Epicor Software Corporation, Interactive Intelligence, Sabre Holdings). Odpowiadała również za działania PR realizowane dla samej agencji. Wcześniej pracowała w PRisma Communications (obecnie Weber Shandwick), gdzie  realizowała projekty dla firm z sektorów nowych technologii (Agfa, Euronet, BT), FMCG (Danone) oraz healthcare (Abbott Laboratories). Pierwsze doświadczenia z zakresu PRzdobywała w agencji On Board PR, gdzie opracowała metodologię Diagnozy Medialności Produktu, opatentowaną przez firmę w 2004 roku.

Anna Miotk jest magistrem socjologii, absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską „Pomiar i ocena rezultatów działań public relations stosowane w Polsce” w Zakładzie Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego pod kierunkiem prof. Jerzego Olędzkiego. Jej pasje to fotografia i współczesna literatura polska.

Michał Dziadura objął stanowisko Junior Sales Managera. Do jego obowiązków będzie należało pozyskiwanie i obsługa klientów NewsPoint z branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej i odzieżowej. Wcześniej pracował jako specjalista ds. sprzedaży w Obietivo Lavoro – największej włoskiej spółce zajmującej się zarządzaniem zasobami ludzkim. W latach 2005-2006 był związany z firmą Euromedic,

gdzie początkowo był na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, a następnie kierownika biura. Doświadczenie zawodowe zdobywał również współpracując z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz dziennikiem Rzeczpospolita.

Michał Dziadura jest absolwentem Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji na kierunku Zarządzanie Sportem i Rekreacją. Obecnie studiuje zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa.Jego pasje to sport – zwłaszcza piłka nożna – oraz literatura fantasy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *